Okładka płyty „Acusticophilia” by Bartosz Kwaq Kwaczyński

Hej ho!

Z radością przedstawiam okładkę płyty „Acusticophilia” by Bartosz Kwaq Kwaczyński, która jest zapowiedzią gorącej EP-ki ;)), co to się na dniach ukaże :) Utwory już można będzie ściągać i słuchać ZA DARMO.

A gdzie? Kto wie temu nie muszę mówić, a kto nie wie dowie się jak przeczyta wpis ;)
Oto okładka:
CD-cover-ilustrationNa okładce znalazła się część instrumentów, które brzmią w kawałkach, a na tych instrumentach grają jak umieją moje ludziki ;) [więc na całe szczęście tego, co one sobie po swojemu wygrywają na tej grafice na płycie nie ma ani mru mru ;)] Tak więc mamy Pana Fortepiano, Panią Skrzypkę, Pana Wokala, Pana Kontrabasa i Pana Gitarę… :) Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnicie :)

Okładka płyty ma wymiary 120x120mm, tak więc na okładce obrazek jest trochę przycięty, natomiast na potrzeby strony internetowej obrazek został jeszcze poszerzony, żeby uzyskać tło na szerokość strony.

Jeśli chcecie sami przygotować sobie wzory okładek, to mogę Wam podrzucić przydatny link do wymiarów różnych płyt:

http://cd-dvd.pl/przygotowanie-projektu-okladki

Koniecznie posłuchajcie kawałków z EP-ki:

http://bartoszkwaczynski.pl/ep-acusticophilia/

Specjalnie dla Was załączam też kolaż ze wstępnych szkiców ludzików i zoom-ki postaci. Jak widzicie okładka płyty zmieniła się od wstępnych szkiców, po finalny wygląd ;)

sklad-szkicykokladka-plyty-Acusticophilia
Co do techniki, to szkice koncepcyjne postaci, kompozycyjne powstały na papierze – przy pomocy ołówka i mazaków – zarysu postaci mazakami zostały potem wypełnione kolorem w PS już cyfrowo :). Ludziki projektowałam każdego oddzielnie, już po wstępnym ustaleniu kompozycji, ale potem zdecydowałam się narysować gotowy skład w całości, żeby mieć pożądaną grubość kreski do konceptu który ewoluował w trakcie (po)tworzenia.

Jeśli podobał Ci się ten wpis, kliknij Lubię to!, Udostępnij!

okladka-plyty-Bartosza-Kwaczynskiego

Jeśli masz jakieś uwagi/sugestie dotyczące funkcjonowania tej strony – proszę daj mi znać w komentarzach, ta strona powstaje dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>