Leonardo da Vinci – Infografika – mistrzowski podryw

Czy w dzisiejszych czasach można być jak Leonardo da Vinci? Wszechstronnie utalentowany „człowiek renesansu”, wynalazca, malarz, rzeźbiarz, architekt, filozof, muzyk, pisarz, matematyk, mechanik, anatom, geolog… który swoją ciekawością świata i wiedzą może zawstydzać niejednego współczesnego człowieka? Myślę, że ze względu na postęp i ogrom wiedzy o świecie jaka jest dostępna dzisiaj, jest to trudne albo wręcz niemożliwe, ale jeśli wybierzemy sobie jakąś specjalizację… staje się do całkiem osiągalne! Nie trzeba być mistrzem malarstwa, rzeźby itp., żeby stać się artystą! Niektórzy uważają podryw za sztukę. Czemu więc nie mielibyśmy zostać Leonardo da Vinci podrywu??!

I taka myśl przewodnia kierowała nami ( jak zwykle team kreatywny w składzie RenataRysuje czyli ja + Jacek Stępniewski czyli copy!) przy tworzeniu tej infografiki.

Jak poderwać dziewczynę? Niezależnie od tego, czy znasz odpowiedź na to pytanie, czy nie, zobacz jak robić to profesjonalnie ;) Możliwe, że znasz już wszystkie techniki podrywu, ale nigdy nie zaszkodzi poznać słownika, i potwierdzić swoją wiedzę :D

infografika-podryw-Leonardo-da_vinci

Czy chcesz być jak Average Frustrated Chump, czy może wolisz być po prostu Alfa Male? Nie lekceważ AI, zauważaj IOI, miarkuj na swój BL i ruszaj na łowy ;)

Znajomość tej Infografiki przyda się również kobietą do obrony lub manipulacji wskaźnikami ;) Co by na to powiedział sam Leonardo da Vinci? Mam nadzieję, że ma poczucie humoru ;)

Jeśli nie wiecie kim był Leonardo da Vinci (w co nie wierzę, ale zawsze istnieje takie prawdopodobieństwo) to poczytajcie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Leonardo_da_Vinci Dla mnie był idolem od dziecka, zawsze chciałam „wiedzieć wszystko”, czytałam masę książek, i pytałam siebie lub innych „dlaczego tak jest” „jak to jest zrobione”, niestety życie dopadło mnie swoimi szponami zanim posiadłam „całą wiedzę” i nadal pytam, i ciągle nie wiem wszystkiego!
Czasami nachodzi mnie taka refleksja, że w szkole uczyli nas tylu rzeczy a na podstawowe pytania odpowiedzi do tej pory nie znam. Heeh. No cóż widocznie tak, jak powiedział Piotr Szreniawski „Mądrość jest zagadką”  ;) I nie każdemu jest dane ją rozwiązać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>